Почетна тагови че гевара

таг: че гевара

Апасиев се обрати од собраниската говорница: „Џафери е нашиот Че Гевара,...

Пратеникот на Левица, Димитар Апасиев, денеска се обрати од собраниската говорница. Тој прво истакна дека се надева дека дружбата со пратениците нема да трае повеќе...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
41 %
2.1kmh
0 %
Sat
38 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
32 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО