Почетна тагови чаир

таг: чаир

Синоќа го паркирал „голфот“, а утрово го нашол без тркалата!

Ноќеска во скопската населба Чаир, кај маркетот „Метро“ непознати сторители ги извадиле четирите тркала од паркирано возило и си заминале. Сопственикот откако утрово го...

Невремето во Скопје со материјални штети, дрво уништи автомобил во Чаир...

Според фотографиите кои може да се видат во Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“ во скопското невреме по пад од дрво страдаше и еден...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
fog
3.5 ° C
4.4 °
2 °
100 %
0.5kmh
40 %
Sun
10 °
Mon
10 °
Tue
11 °
Wed
11 °
Thu
6 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО