Почетна тагови централ

таг: централ

NBA-Братски двобој во “ветровитиот” град (ВИДЕО)

Од синоќешната програма, го издвојуваме дуелот помеѓу долгогодишните ривали од Централната дивизија. Чикаго, во "Јунајтед" центарот, го пречека Шарлот.Ова беше посебен дуел, бидејќи (еден...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО