Почетна тагови цели

таг: цели

Државна видеолотарија го заокружи јули со реализација на сите предвидени цели

И во месец јули, тимот на Државна видеолотарија остана посветен на  реализирањето на нашата визија. Под слоганот „Играј за забава, играј одговорно, реализирани се...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО