Станија тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките: Вака меша старлетата (ВИДЕО)

404

Станија Добројевиќ веќе со години гордо го носи епитетот секс симбол како во соседна Србија, така во регионот. Сепак, по завршувањето на реалното шоу „Задруга2“ во кое учествуваше но не победи, старлетата оттаму излезе вљубена и во врска.

За најгледаниот македонски ТB магазин изјави дека повеќе не се гледа како топлес старлета и затоа во иднина  нема да објавува разголени фотографии на социјалните мрежи, зашто наскоро себеси сака да се реализира како мајка.

Арно ама Станија како Станија… тангата ја менува неколкупати дневно, ама не и навиките. Па еве ја старлетата одново разголена на најновите фотографии на Инстаграм.

Малку однапред, малку одзади, малку клипче, малку фотографија… и Станија одново ја фати старата манија да се слика гола.

И не само тоа. Така подраскомотена ја покажа сета своја вештина, како се меша и танцува на летната жештина!

View this post on Instagram

Happy place… #summer #fun #summer2019 #joy #usa

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on