Станија објави фотографија без долна облека

374

Старлетата ги шокираше фановите со најновата објава на Инстаграм

Станија Добројевиќ важи за една од најзодните жени на Балканот.  Таа на своијот Инстарам профил постојано ги изненадува следбениците со провокативни фоторафии и пози кои го интриираат машкиот свет. Па така беше и овој пат, само сега отиде чекор подалеку со тоа што за прв пат објави фотографија на која јасно се гледа дека под хелакните не носи долна облека…погледнете