Софија на јахта го покажала задникот, а сите се прашуваат дали постои побезобразно танга-бикини

260

20-годишната манекенка ги изразувала своите милиони фанови со секси фотографии од плажа.

20-годишната Софија Ричи со пријателката Кајли Џенер отпатувала на раскошна дестинација, од каде ги израдувала фановите со секси фотографии од рајските песочни плажи.

Софија ги потресла социјалните мрежи кога споделила фотографија на која во топлес лежи на плажа, а оваа нејзина секси објава ги израдувала нејзините 4,7 милиони фанови, колку што има на Инстаграм.

View this post on Instagram

Another, because why not??‍♀️

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

20-годишната манекенка позирала така што со рацете ги покрила градите, а на себе имала само долен дел од пинк бикини, кое поради позата не може да се види целосно.

“На мисија за потемнување”, објаснила кратко Софија, која потоа позирала и во комплетно бикини.

View this post on Instagram

On a mission to tan ?

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Ќерката на славниот пејач Лајонел Ричи позирала и на јахта, кога своите фанови ги почестила со секси задникот во танга-бикини.

Инаку, Софија и правела друштво на Кајли Џенер во текот на претставувањето на нејзината нова колекција за сончање, “Kylie Skin”. Двете се долгогодишни пријателки, а во последно време уште повеќе се зближиле поради тоа што Софија веќе две години се забавува со Скот Дисик, поранешно момче на Кортни Кардашијан.

“Софија не е воопшто љубоморна и не се чувствува загрозено”, рекол извор близок до манекенката.