Александра Накова со нови гради го најави летото

5371

Иако мај до сега наликува на есенски месец, македонската старлета Александра Накова со провокативни фотографии ги загрева своите следбеници на социјалните мрежи и ги потсетува дека доаѓа долго топло лето.

Таа деновиве се релаксирала во еден од домашните спа-центри, а како што забележуваат нејзините следбеници, по се изгледа освен беспрекорната става, гевгеличанката ја красат и нови гради…

Фото: Инстаграм