Се шушка: Сестрата на Богдана во врска со синот на Брена

313

Сестрите на Богдана Ражнатовиќ и после свадбата се во фокусот на јавноста, особено Бојана, за која се зборува дека е во врска со синот на Лепа Брена, Стефан.

Бојана и Наташа очигледно ја искористија популарноста на нивната сестра за и самите да го свртат вниманието кон себе. Веќе извесно време се шушка дека Бојана и Стефан се заедно, односно дека нивната врска трае изминативе четири месеци и дека се среќни заедно.

Таа на социјалните мрежи сподели и дека сака да обрне повеќе внимание на себе и својот изглед и дека се запишала во теретана на вежбање.

Од неодамна профилите на Инстаграм на нејзините сестри се отворени за јавноста и тие постојано објавуваат видеа и фотографии од свадбата.

А, еве како изгледаа двете сестри на Богдана на денот на нејзината свадба: