Се самоуби синот на Илчо Захариев

2390

Ноќеска во викендица во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс градоначалникот на Штип, Илчо Захариев, дознава Слободен печат од извори во истрагата.

Се чека официјална потврда од Јавното обвинителство.

loading...