Сања Барбика позира пиштол гола!

1508

Фолкерката Сања Цинцева или попозната во јавноста како Сања Барби, деновиве ги изненади фановите со нова провокативна фотосесија на која позира гола, а интимните делови и се прекриени со гитара.

Со новите фотки сексапилната струмичанка го најавува големото враќање на музичката сцена, истите се дело на Томе Табанов, а дел од нив веќе објави и на социјалните мрежи.

Инаку, Сања која се прослави со рефрените “Министерка”, “Фетиш”, ” Имам план”… во моментов е актуелна и со теми снимени на српски јазик, а е дел и од “Гранд продукција# па наскоро ќе го издаде и деби албумот кој е наменет за тој пазар.

Освен со нови песни, Барби може да се пофали и со нова фризура, односно русата коса која долги години и беше заштитен знак сега е кафеава и цела сплетена во плетенки.