Ратајковски го полуде машкиот свет откако се соблече гола покрај сопругот: „Овој човек е најсреќен на светот“

634

Емили Ратајковски објави гола фотографија на Инстаграм, на која што нејзиниот сопруг ги крие стратешките делови.

“Ова не е како што изгледа нашиот карантин (ние сме најчесто облечени). Ова беше околу шест месеци откако се венчавме, во летото 2018-та година”, објасни таа во описот.

На фотографијата, Емили е целосно гола пред огледалото додека нејзиниот сопруг ја прегрнува одзади. Фотографијата собра повеќе од милион лајкови за неколку часа.

„Овој човек е најсреќниот на светот“, „Љубоморен сум“, се дел од коментарите.

Сепак, имало и такви кои заклучиле дека фотографијата е ‘премногу’.

„Безобразна“, „Ова е прекумерно, извини“, „Не е соодветно“, велат дел од фановите.

Емили е во брак со продуцентот Себастијан Беар-МекКлард од февруари 2018-та година, со кого беше во врска само неколку недели.