Првпат во нејзината кариера: Калиопи позираше во бикини

569

Ако навикнавме на фотографиите од плажа на нејзините колешки од естрадата, Калиопи сигурно досега не сме ја виделе во вакво издание. Пејачката испрати поздрав до фановите од море и им порача убав викенд.

Тие пак ѝ порачаа дека изгледа подобро од било кога.

loading...