Први фотки од Моника Белучи со новото момче: Како изгледа 36-годишниот Николас?

596

Моника Белучи не е позната по бурните љубовни романси, па најновите фотки од бакнежите со нејзиното ново момче моментално се шират вирално.

По неуспешниот брак со Винсент Касел со кој има две ќерки, актерката пронајде љубов покрај францускиот уметник Николас Лефевре.