Поранешната девојка на Леонардо Ди Каприо се снимаше скроз гола на само месец дена по породувањето (видео)

266

Манекенката Бар Рефали на својот профил на Инстаграм објави провокативна видео снимка.

Актерот Леонардо Ди Каприо беше во врска во многу убавици, а една од нив беше и Бар Рефаели.

Моделот честопати беше во центарот на вниманието оваа година.

Како прво, таа стана мајка по трет пат и за само еден месец ја врати својата линија.

ФОТО:БАР РАФАЕЛИ/ИНСАТГРАМ

Очигледно дека Рафеали има самодоверба на ниво и има храброст да се снима комплетно гола.

Фановите ја пофалија и рекоа дека изгледа фантастично.