Поради еден детаљ сите гледаат во фотографиите на водителката на временска прогноза

99

Водителката за временска прогноза Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би можела кога велат дека има најсекси задник на светот.

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

ФОТО:ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Иако имала целосно проирна маица и ги ставила своите гради на прв план на една слика, лакираното парче облека привлече најголемо внимание – најмногу заради позадината.

ФОТО:ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Таа совршено го истакна нејзиниот задник, но атрактивната Џенет знае како да ја заземе најдобра поза за дополнително да ја скокотка имагинација …

ФОТО:ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН