Поголема од свадба: Гала забава за 21 роденден на Анастасија, Цеца како нејзина сестра (ГАЛЕРИЈА)

937

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, вчера го прослави 21 роденден. По овој повод, српската ѕвезда подготви голема гала забава, на која присуствуваа неколку стотици гости.

Фоторепортерите и камерите не се тргаа од пред ресторанот во Белград каде вчеравечер ќерката на Цеца го прослави 21-от роденден. Естрадата се собра на едно место, а српската ѕвезда покани неколку стотици гости.

„Сите што ги сакам се тука, фали само татко ми“, рече во изјава за „Пинк“ Анастасија.

Погледнете дел од атмосферата и гостите во продолжение: