По неверојатната трансформација на Боки 13 сега и Анета Кочишки се преполови – изгуби повеќе од 15 килограми, има нов имиџ и изгледа непрепознатливо

1086

Познатата водителка на ТВ Магазинот „Лица“ во едно од најубавите изданија што сме ја виделе досега.

Имено, Анета очигледно успеа да го реши вишокот килограми, па сега изгледа потполно непрепознатливо, а тоа можете да го видите од следната фотографија.

Анета, наводно, ослабнала повеќе од 15 килограми во последните година дена, а промената во физичкиот изглед ја испрати и со интересна промена и на нејзиниот имиџ.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски

Имено, таа сега има коса со руси прамени и носи преубав фустан со шарени риги кој совршено и стои.

Фото: Инстаграм/ Бојан Јовановски