Овојпат ги надмина сите – Сека Алексиќ го украси и тоалетот во новогодишно и празнично руво

140

Пејачката Сека Алексиќ која е во блажена состојба и го очекува своето второ дете, сака да го декорира семејниот дом и со деновиве веќе на големо се зборува за украсите кои ги избрала за престојните празници.

Сека, овојпат отишла чекор подалеку, па го декорирала и украсила дури и тоалетот.

Иако не и била намерата да го покаже тој детал, Алексиќ ја откри внатрешноста на оваа просторија од домот додека ги снимала сопругот и синот како си играат во тоалетот.

Фото: Инстаграм, Принтскрин