Откако Јелена Спенџарска глумеше „манијак“ на плажа си поласка сама на себе: „Многу сум горда на тоа“

385

Летните одмори се во полн ек, а времето надвор се менува од топло кон свежо.

Меѓутоа, тоа не ги спречи македонските јавни личности да заминат некаде на одмор и да уживаат на некоја плажа.

Водителката Јелена Спенџарска максимално го користи слободното време за да ужива некаде зад камерите.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ЈЕЛЕНАСПЕНЏАРСКА

Така, неодамна на плажа глумеше манијак, односно на социјалните мрежи објави видео од непозната девојка и истакна дека има одлична фигура, па си вети дека кога ќе се врати од одмор ќе си фрли на работаза да се направи исто како девојката.

Меѓутоа, Јелена има одлична фигура и одлично тело на кое работи преку целата година.

ФОТО: ПРИНТСКРИН/ЈЕЛЕНАСПЕНЏАРСКА

Таа на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од одморот, па си поласка сама на себе.

„Си ги гледам сликите и си викам браво  Јелена, топ си се направила. Може звучам малку како нарцис, ама целата работа која ја  вложив во себе се исплатеше. И многу сум горд на тоа, sorry not sorry, слика без филтри и со мојот најубав тен“ напиша Спенџарска.