Му ги покажа градите среде маркет, поради неговата реакција снимката стана вирална (ВИДЕО)

250

Инфлуенсерката и манекенката му ги покажаа градите на маж во супермаркет, а фотографиите и снимката станаа вирални на социјалните мрежи.

Аманда Никол Мартин, 25-годишна девојка која живее во Лас Вегас, каде работи како „шоу-девојка“, благодарение на нејзините снимки и фотографии, собра повеќе од 4,8 милиони следбеници на Инстаграм.

Но, едно од нејзините најнови објави привлече големо внимание, откако го изненади наводниот клиент во продавницата покажувајќи му ги градите.

Видеото предизвика бројни реакции, но се покажа дека „купувачот“ е дел од нејзиниот план, затоа што му се заблагодари на Инстаграм.

Во спротивно, ваков случај според законот во Невада би бил незаконски.

Сепак, многумина коментираа дека човекот изгледал шокиран, а на фотографијата што ја објави, тој и изгледа така.

Други се пошегуваа дека момчето има среќа, но имало и такви кои коментираат дека нејзините гради сепак се лажни.