Марина Тошиќ „се пали“, сама да се гали: Прво си поигра со мачката, а потоа го зграпчи га*ето, па сопствените гради… (ФОТО)

424

Дека Марина Тошиќ е една од најзгодните пејачки што некогаш опстојувале на македонската, а сега и на бугарската естрада, оддамна е познато. Бујни атрибути, сексапил за извоз, но и чудни навики… Или подобро речено афинитети.

Пејачката до сега неколку пати покажала дека скандалозното однесување и е вообичаена работа, која како да и е вградена во менталниот склоп, па Марина на прв поглед колку и да изгледа фина, често знае да направи нешто со што ќе ја шокира јавноста.

За едни безобразно, за други чиста перверзија, за трети исценирани скандали, заради популарност… Од тоа колку е згодна , привлечна и секси кога кога е гола, преку отворен егзибиционизам на јавни места, до споделување на сексуалните апетити и афинитети… Марина Тошиќ секогаш на работ на срамот со нова провокација…

Така и овој пат…  Пристојно разголена, пејачката прво си поигра со мачката…

Потоа, по секси долна облека се сликаше за новогодишниот календар на една фирма…

Па рекламирајќи ја својата нова фризура свртена одзади, цврсто да го зграпчи тркалезното заоблено га*е со обете раце…

За конечно деновиве, да ја прикаже најновата верзија на својата перверзија.

Не дека порано не фаќала и свои и туѓи задници и гради, ама овој пат Марина тоа го прави со предумисла, онака сочно,  „безобразно перверзно“ и безочно…

Нова егзибиција во седечка позиција во автомил во движење, со бакнеж, насмевка и полна раце силиконски гради!

Секси провокација за еротско дразнење на машката популација… А можеби и на онаа од понежниот пол!