Маријана Станојковска направи мала корекција на својот изглед: Како ви се допаѓа повеќе? (ФОТО)

479

Македонската Лото девојка Марјана Станојковска е една од дамите на македонската сцена која секогаш се грижи за својот изглед и изгледа беспрекорно од глава до пети. Освен тоа таа е секогаш во чекор со трендовите.

Бидејќи нејзината професија бара од неа совршен изглед, таа се одлучи за мала корекрција на усните.

На новите фотографии објавени на нејзиниот Инстаграм профил може да се забележи дека Маријана си ја зголемила устата.

Што мислите вие, како подобро ѝ стои?