Љупка Стевиќ со го*и гради позираше на море (фото)

393

Пејачката Љупка Стевиќ заборави на кражбата во нејзиниот дом, па за да се утеши замина на одмор. Уште првиот ден своите следбеници на социјалните мрежи ги почести со фотографии на кои позира во топлес издание.

Цицлестата пејачка на зајдисонце, влезе до препони во вода, па  позираше без горниот дел од бикиното. Најпрвин свртена со грб кон камерата, а потоа голите гради ги покри со раце, а на долу дел носи  црно бикини гаќички.

„Доживејте го и она што не сте го доживеале“, напиша таа во описот на фотографијата.

„Морска сирена“, „Блескаш како сонце“, „Бомба си“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Фото: Инстаграм принтскрин/ljupkastevic