Кога Луна се тушира, возбудата ескалира… и нема намери да се срами што е гола пред камери (ФОТО)

454

Луна Ѓогани, најекспонираната учесничка во реалното шоу  „Задруга“ во сите три сезони, очигледно направила значајна трансформација на нејзиниот изглед по втората сезона.

Гледачите имаа можност истата да ја видат додека новокомпонираната пејачка и ријалити ѕвезда се тушираше целосно гола во бањата на Белата куќа.


Имено, победничката на втората сезона на „Задруга“  заборави на камерите, па пред милионскиот ТВ аудиториум слободно покажа што има да покаже и со што се’ располага кога е нејзиниот телесен раскош во прашање.

Ова не и прв пат на  Луна да се соблече како од мајка родена, напротив.

Колку за споредба, погледнете како изгледаше минатата година под тушот во „Задруга“ и годинава и направете самите споредба и воочете ја разликата, што се’ годинава Луна има што лани на себе немаше.