Ќерката на Хелена Роза не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм – овој пат позираше без градник

507

Ќерката на познатата поранешна водителка Хелена Роза, Кјара Гоља, постојано објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Па така, последната нејзина објава предизвика многу реакции, особено од машкиот пол, со оглед дека на фотографиите не носи градник.

„Нешто природно“, напиша таа под фотографијата, на која собра повеќе од илјада лајкови.

Доколку го отворите Инстаграм профилот на Кјара може да забележите професионални фотографии кои по малку оставаат простор за фантазија, сè до моментот додека не наидете на некоја похрабра нејзина фотографија.

Инаку, Кјара пред неколку години се пресели во Нов Зеланд со семејството. Летово накратко ја посети Македонија, а меѓу останатото, се појави во спотот на Филип Пешевски – „Без оглед на сè“.