Карлеуша со минијатурно парче го скри меѓуножјето, па замеша во тоалетот (ВИДЕО)

257

Сите веќе се навикнати на провокативните настапи на Јелена Карлеуша, па оние што ја следат на Инстаграм знаат дека нејзиниот профил претежно вклучува фотографии и видеоснимки на кои во преден план се спакувани нејзините раскошни облини на кои никој не може да им остане рамнодушен.

И додека едни тврдат дека веќе со ништ не може да ги изненади, други и се воодушевуваат и изјавуваат дека ја сакаат. За сите нив, белградската „мала од скандала“ вој пат, таа танцуваше во секси комбинација што едвај ја покрива интимата.

Поп-фолк дивата најпрвин си направи селфи пред огледалото во нешто што потсетува на микро здолниште, а всушност тоа беше само минијатурна лента што го покрива меѓуножјето, па со жежок еротски танц реши одново да го шокира светот… Погледнете како „меша“ Карлеуша пред огледалото во тоалетот!

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar