Ирина Шајк прва се огласила по раскинувањето: Инстаграм гори од коментари, а Бредли Купер никој не го споменува

73

Јавноста со нетрпение ја очекувала реакцијата од некој од поранешните партнери, Ирина Шајк и Бредли Купер. По раскинот на врската, познатата манекенка се огласила на Инстаграм.

Ирина поставила фотографија настаната во рамките на кампањата за познат бренд. Тоа би можело да се сфати како некој вид на нејзино игнорирање на натписите за раскинувањето со Бредли. Можно е да сака да порача дека се врти кон работата, на која во последно време и е посветена како никогаш претходно.

На Инстаграм добила огромна поддршка, а фановите велат:

View this post on Instagram

♥️ @032C #36 ❌ @HugoComte ♥️

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

“Напред Ирина! Ти си најубавата и најмила жена на светот. И ние секогаш ќе бидеме покрај тебе”.

Потсетуваме, Ирина пред врската со Бредли веќе се изборила со еден љубовен бродолом. Со актерот и режисер била во врска од 2015-та година. Ја добиле ќерката Леа де Шејн Шајк Купер, поради што крајот на оваа романса е уште покомпликуван.

Манекенката продолжува и натаму дека нема да прави пауза во работата во која вистински ужива.

loading...