И нема рамна: Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО)

870

Без двоумење и ова лето на социјалните мрежи доминираше познатата водителка Лила Филиповска каде објавуваше жешки фотографии.

Тоа беа фотки најчесто од нејзините патувања и одмори, а се разбира „најлајкувани“ беа тие на кои имаше најмалку облека на себе.

Искрени да бидеме, беше тешко да се изберат најжешките фотографии на атрактивната водителка за ова лето, но да започнеме со ред.

Ова се петте најжешки фотки на Лила во последниве три месеци:

View this post on Instagram

Sunset ??? #sunset #sea #tivat #montenegro #summer #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

View this post on Instagram

I was made for sunny days ??? #summer #sea #sunny #sun #life #love

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

View this post on Instagram

За една добра фотографија е потребен добар производ , добра шминка и фризура, добар фотограф и одлично светло!!! И секако да се сликате во поза која ќе ги истакне атрибутите а ќе ги скрие несовршеностите! Сепак нели никој не е совршен ?‍♀️ . Ја имам таа среќа сите овие сегменти да бидат исполнети за да ги поставам овие слики буквално без ништо да менуваме , ниту фотошоп ниту филтери. Да се разбереме, ништо не е погрешно освен ако се претера . А секако овој костим од @sarafashionofficial ??? е толку атрактивен да би било штета да го немате. Уживајте во убавината во сите форми и бидете главни на плажа ? Тнх до мојот прекрасен тим на професионалци . Photo: @general_filmstudio Hair and make up, stylist :@lpercinkova Location manager and assistant : @rolladobolla @almarehotel_ ❤️ @zeiss_monokl Ве сака ваша Лила ? . #monday #yello #bikini #nofilter #nophotoshop #life #love #newcollecion #sarafashion #me #lovemylife?

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on