ФОТО: Згодната портпаролка на Војводина направи „бум“ на социјалните мрежи

269

Сања Крузевиќ, портпаролката на екипата на Војводина, стана популарна меѓу фудбалските фанови поради своите појавувања на прес-конференциите на „црвено-белите“. Додека двата тренери даваа свое мислење за некој од натпреварите, сите очи беа вперени во убавата „Беба“.

Популарноста значително и се зголеми на социјалните мрежи, каде често знае да ги почести следбениците со атрактивни фотографии.

Погледнете дел од нејзината богата колекција на Инстаграм: