(ФОТО) Секси „црвена ѓаволка“ го полуде Островот – Јунајтед има навивачка за мерак

384

Атрактивната Катарина Марија го пронајде патот до срцата на навивачите на Манчестер Јунајтед.

Последните денови една од главните преокупации во Манчестер Јунајтед се новите играчи и тоа дали Бруно Фернандеш, Сергеј Милинковиќ Савиќ и Хари Мегваер ќе преминав во овој клуб.

View this post on Instagram

Photo by @_mlaumann ❤️❤️

A post shared by KATRINA MARIA ?? (@katrina.maria) on

Но во исто време, големо внимание привлече и атрактивната навивачка Катарина Марија која со својот излгед ги залуди навивачите на „цревените ѓаволи“.

Имено, оваа девојка е родена во Фарските Острови, но живее во Данска. Но тоа ни малку не и пречи често да доаѓа на натпреварите на омилениот клуб. А уште почесто се фотографира во дресот на Јунајтед и тоа буквално на себе го има само дресот.