ФОТО: Хајди Клум потполно гола- илјаднци лајкови за само неколку часа

252

Хајди Клум неодамна беше критикувана за премногу топлес фотографии и позирање со нејзиниот сопруг, па по разголената фотографија на која тој и ги лакира ноктите, таа објави уште една.

Манекенката сподели фотографија со своите следбеници на Инстаграм каде е целосно гола.

Хајди лежи на подот со своето куче, а нејзиниот гол задник е цензуриран.

Погледнете: