Фановите подзинаа од глетката на базен- Дарко Лазиќ во шорцеви покажа со какво тело поседува по стеснувањето на желудникот (ФОТО)

185

Покрај пејачката Ана Николиќ, Дарко Лазиќ е уште една јавна личност која има завиден успех кога станува збор за слабеењето.

Нема сомнение дека Дарко изгледа одлично, па дури и подмладен, а сликата во костим за капење јасно покажува колку пејачот изгубил на тежина.

Тој беше во друштво на пејачката Душица Грабовиќ, и заедно уживаа во базенот.

Лазиќ едвај има стомаче, и уверете се колку добро изгледа сега: