Џони Деп фатен како танцува со девојка во ноќен бар во Будва?

123

Снимката која кружи на социјалните мрежи, на која маж кој неодоливо потсетува на Џони Деп (56), игра во друштво на непозната русокоса – привлече големо внимание.

Сето тоа се случува наводно во Будва, а со оглед на тоа дека славниот актер неодамна престојувал во Белград поради снимање на најновиот филм, од каде потоа на некое време се пресели во Тиват, многумина веднаш помислиле дека станува збор токму за легендарниот Џони.

Но, доколку земеме предвид дека на снимањето беа ангажирани четири лица кои наместо Деп снимаа некои сцени, не е исклучено на снимката да е некој од нив или можеби само станува збор за момче на кое Џони му е идол, па со сите сили се труди да личи на него.

loading...