Без гаќи и без прслук Карлеуша пристигна на финалето на „Ѕвездите на Гранд“

771

Синоќа во студиото на Кошутњак се одржа финалната емисија од оваа сезона на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Последна од жири-комисијата пристигна Јелена Карлеуша.

Со нова фризура и уште пократко истрижана коса, пејачката за уште поконтроверзен изглед за финалето одбра тесен, проѕирен фустан, под кој не носи долна облека, што беше уловено и од српските папараци.