Анастасија со сиромашно фустанче и богато деколте – се нуди на дланка (ФОТО)

325

Анастасија Ражњатовиќ, на воодушевување на сите, се повеќе се опушта, како на сцената и на интервјуата, така и во приватноста.

Иако никогаш не ја преминува границата на вкусовите, пејачката во последно време на социјалните мрежи објавува жешки фотографии, притоа предизвикувајќи воодушевување кај припадниците на посилниот пол.

Последната во низа предизвика лавина на коментари поради комбинацијата која што таа ја одбрла.

Преубавиот фустан со акцент на деколтето ја рзбуди фантазијата кај многумина.