Албанската жешка адвокатка ја запали јавноста: Редона Кочи се сликаше гола во када со друга девојка во разни пози (ФОТО 18+)

130

Редона Кочи, заводливата старлета и модел  позната како „секси адвокатката“  од Албанија, која никогаш не ја практикувала својата професија.

Но, затоа пак  и секогаш „крева прашина“ со своите бомбастични објави на социјалните мрежи во вид на секси фотографии и провокативни видеа.

Албанската старлета Редона Кочи, ги збудале нејзините следбеници на Инстаграм со серија жешки фотографии и клипчиња…

Таа позираше  сосема гола заедно со друга девојка во када, а нивните тела се прекриени само со ливчиња од црвени рози.

Редона Кочи иако е позната по своите провокативни фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи,  овој пат се чини се надмина себеси. Секако, нејзините следбеници немаа ама баш ништо против експлицитната голотија на нивната миленичка, напротив!

Уживаат со падната вилица и широко ококорени очи во нејзините различни пози на „водената постела од рози“!

https://www.instagram.com/reel/CGTL-gKAXHQ/?utm_source=ig_embed