Жестока тепачка на Санторини по сообраќајна несреќа (ВИДЕО)

680

Неверојатен инцидент се случи на грчкиот остров Санторини по сообраќајна несреќа.

Како што може да се види на снимката која на Фејсбук ја објави новинарката Деспина Цоку, маж удира друг маж, а меѓу нив има жена која се обидува да го спречи, но безуспешно.

„Грција, 2022. Расчистување сметки по сообраќајна несреќа“, напиша во описот на видеото Деспина Цоку.

Погледнете ја снимката: