Зборуваше дека се откажува од љубовта, но убавицата сподели фотографија од кревет со мистериозно момче

123

Хали Бери пред неколку дена го прослави својот 54-ти роденден, а забавата ја правела во Лас Вегас. Објавила фотографија од кревет со мистериозно момче.

Оскаровката Хали Бери во својот живот има ново момче, а сето тоа го открила на својот профил на Инстаграм.

Таа им се заблагодарила на сите за убавите желби за 54-от роденден, па напишала дека имала забава во Лас Вегас.

„Се разбудив во Вегас! Им благодарам на моите пријатели за прекрасните желби и на обожавателите што им се приклучија“ – напишала Бери покрај фотографијата која што ја објавила од кревет, а на која се гледаат само нозете.

Пред неколку денови таа ги изненадила сите со слична фотографија, па многумина почнале да погодуваат кое е мистериозното момче.

Популарната актерка ја поврзуваат со британскиот музичар и продуцент Алекс д Кинд.