За очи широко отворени: Елена Велевска, Адријана Кеш и Александра Накова со XXL деколте (фото)

576

Фолк пејачките секогаш се обидуваат да изгледаат најдобро и да привлечат големо внимание каде и да се појават.

Овие познати дами од естрадата, по својот изглед и провокација, сигурно не оставаат никој рамнодушен од посилниот пол.

Пејачките Елена Велевска и Адријана Кеш овој пат со најновите објави од нивните длабоки и раскошни деколте, не оставија такви кои не погледнаа барем малку.

ФОТО:ЕЛЕНА ВЕЛЕВСКА/ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Во исто време таква објава на својот Инстаграм имаше и моделот Александра Накова.

Секоја беше своја на посебен начин!

ФОТО:АДРИЈАНА КЕШ/ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

За фолк пејачката Адријана Кеш е добро познато дека нема ништо против естетските корекции и силиконите, бидејќи своевремено и самата призна дека ги зголемила градите, а ист е случајот и со Елена Велевска.

ФОТО:АЛЕКСАНДРА НАКОВА/ПРИНТСКРИН/ИНСТАГРАМ

Во денешно време силиконите се незаобиколен тренд, особено на естрадата, па ретки се таквите кои претпочитаат природно издание.

Силиконски или природни, заедничко е дека се XXL, а секоја од нив ги носи гордо.