За неа и бикинито е вишок: Кога Накова е топлес станува урнебес (фото)

741

Атрактивната гевгеличанка Александра Накова е позната по провокацијата и разголувањето на најсилните атрибути на себе, бујните гради, задникот, долгите и витки нозе. Сега, кога фатија пеколните жештини, од Накова се очекува што повеќе гола кожа.

Стартот на летната сезона таа ја започна на базен, најчесто во родната Гевгелија, но сега во екот на годишните одмори, Александра замина на море од каде разбирливо мораше да направи провокативни фотографии во нејзин стил.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/АЛЕКСАНДРА НАКОВА

Таа се разладува, ама припадниците на посилниот пол кои се нејзини следбеници на Инсатграм, сигурно ги обли пот од глетката за која не е потребен дополнителен опис.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/АЛЕКСАНДРА НАКОВА

За Накова и горното бикини е вишок, така што го соблече и позираше топлес, клекната покрај брегот разладувајќи се од брановите кои имаа привилегија да ја допираат.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/АЛЕКСАНДРА НАКОВА

ФОТО:ИНСТАГРАМ/АЛЕКСАНДРА НАКОВА

Не беше чудно ни тоа што овие топлес фотографии предизвикаа урнебес од жешки коментари кои само ја кренаа самодовербата и мотивацијата на манекенката.