Водителката Бубе Јаневска заврши со повреда на главата (фото)

597

ТВ водителката на утринската програма на Канал 5 телевизија, а повремено и како презентер на вести, Бубе Јаневска се соочила со една болна и непријатна ситуација.

Имено, таа на својот профил на Инсатграм преку фотографии покажа дека се здобила со повреда на главата за која е виновна самата.

ФОТО:БУБЕ ЈАНЕВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

На првата објава објасни дека причината била што сакала да заврши некоја работа која веројатно не била наменета за неа, а потоа следеше и споследицата од тоа – повреда на главата каде имаше газа.

ФОТО:БУБЕ ЈАНЕВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

За да не се загрижат оние што ја видоа објавата, Бубе наскоро објави и нова фотографија на која појасни дека за среќа сега е добро.

ФОТО:БУБЕ ЈАНЕВСКА/ИНСТАГРАМ ПРИНТСКРИН

Со насмевка на лицето и без газа на главата, Бубе веројатно си ја научи лекцијата за следниот пат.