(ВИДЕО) Не можеа да ги избркаат од стадион: „Делије“ направија шоу еден час по натпреварот

0
213

Огромно беше задоволството кај навивачите на Црвена Звезда по победата против Ливерпул.

Толку големо што и еден час по завршувањето на натпреварот, „Делије“ останаа на стадионот и направија вистинско шоу.

„Your defence is terrified, Pavkov’s on fire”, грмеа навивачите кои никој не можеше да ги избрка од стадионот.

https://twitter.com/dr_karajlic_/status/1059924917494468609

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here