Почетна Забава Вељко Ражнатовиќ обожава да ја снима бремената сопруга дома по пижами и...

Вељко Ражнатовиќ обожава да ја снима бремената сопруга дома по пижами и без шминка (видео)

405

Вељко Ражнатовиќ покажа што прави неговата сопруга во текот на нејзините труднички денови и ги изненади своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Тој ја сними Богдана како игра на компјутер, а кога виде што прави Вељко, тазе нневестата започна да се смее.

ФОТО:ИНСТАГРАМ/ПРИНТСКРИН

Фановите му порачаа дека сакаат почесто да ја објавува Богдана, а особено го пофалија нејзиниот изглед, иако носи пижами и нема шминка.

Во едно интервју неодамна, Вељко откри дека неговата сопруга е малку „кенкава“ и разгалена во бременоста, но дека тој за неа би направил се’.