Почетна тагови Зухдија Алиќ

таг: Зухдија Алиќ

Еве го детето кое плачеше за украдените капини

По текстот во босански „Аваз“ и разговорот со Селмир Шљивиќ, кој му помогнал на расплаканиот Зухдија Алиќ, бидејќи непознати мажи му ги украле капините кој ги...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО