Почетна тагови зоки фаци

таг: зоки фаци

„Бившо момче на Александра Накова му дало 500 евра на новинарот...

Новинарите Зоран Василевски – Фаци, Васко Спасовски и Љиљана Станишиќ открија шокантни детали поврзани со лични искуства од нивната кариера, меѓу кои и детали за тоа...

ЗОКИ ФАЦИ ЗА PEKETOT: Боки 13 е модерниот Робин Худ, вработи...

Зоран Василевски, во јавноста познат како Зоки Фаци, кој е вработен во 1ТВ, напиша емотивна порака за својот шеф и другар Бојан Јовановски, кој...

Кај Лила нема утка, еве кој ја дружи додека Боки е...

Боки – „Тредичи“  и понатаму е во притвор. Аферата секој ден добива нов заплет, станува се позамрсена, како гордиев јазол кој на крајот по...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО