Почетна тагови знамиња

таг: знамиња

(ВИДЕО) НА ТИК ТОК: Објавена снимка на момче кое брутално го...

На социјалната мрежа Тик Ток, на која најчесто се споделуваат видеа со забавна содржина, е објавено видео од напад на младо момче, наводно, во...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО