Почетна тагови златници

таг: златници

Тинејџер налетал на ќуп полн со златници

Копав и кога ја ископав земјата, видовнешто што наликуваше на тенки ливчиња. Кога малку подобро погледнав, забележав дека е злато – вели момчето. Тинејџери кои...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО