Почетна тагови златна виза

таг: златна виза

Сакате да се преселите во САД? Променет е еден услов за...

Сумата за добивање американска виза за постојан престој е сѐ повисока. EB-5 визата отсега ќе ги чини богатите странци најмалку 900.000 долари. Тоа е...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО