Почетна тагови живот покрај вода

таг: живот покрај вода

Истражувањата потврдуваат: Луѓето кои живеат покрај вода се посреќни од останатите!

Живеењето покрај море, река или езеро има позитивен ефект врз психата и ги прави луѓето посреќни, според најновото британско истражување. Истражувањата откриле дека луѓето кои...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО